SPA w domowych warunkach

lekarze przypisują Seroxat ludziom chorym na depresję

Pielęgnacja skóry nie musi oznaczać wysokich kosztów. Część z zabiegów można wykonać w warunkach domowych, z wykorzystaniem produktów codziennego użycia. Wystarczy wygospodarować sobie wolny wieczór, żeby uzyskać niemal taki sam efekt, co w gabinecie kosmetycznym.

Pielęgnację skóry, warto rozpocząć od rozgrzewającej kąpieli. Najlepiej dodać do niej sól kosmetyczną, która korzystnie oddziałuje na skórę. Można mieć również przygotowany peeling. W sklepach dostępne są gotowe propozycje, jednak można go przygotować samodzielnie. Może do tego służyć np. sól gruboziarnista, którą zmieszamy z jogurtem. Dzięki peelingowi usuniemy martwy naskórek. Skóra będzie bardziej wygładzona, ponadto wszelkie substancje odżywcze, będą się łatwiej wchłaniać.

Po kąpieli należy delikatnie osuszyć ciało. Koniecznie trzeba użyć balsamu nawilżającego. Po wklepaniu, warto poczekać do całkowitego wchłonięcia kosmetyku. Następnie można nałożyć na twarz maseczkę. Warto skomponować ją samodzielnie. Wiele owoców wykazuje nawilżające i odżywcze działanie, w zależności od potrzeb. Jeżeli mamy problem z suchą skórą, zaopatrzmy się w awokado. Sporządzona z niego maseczka, poprawia stopień nawilżenia. Podobne właściwości będzie miała maseczka z twarogu oraz miodu. Po nałożeniu maseczki, odczekajmy kilkanaście minut, a następnie dokładnie spłuczmy twarz.

Cholinex ulotka Sensodyne Expert Soft

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *